Myślisz, że nowa kurtka co sezon to konieczność? Nic bardziej mylnego! Projektanci marki Jack Wolfskin zachęcają, aby tanią odzież kiepskiej jakości zastąpić uniwersalnymi modelami, które posłużą zdecydowanie dłużej. Czy to dobry pomysł? Sprawdźmy! Oto 5 kurtek zimowych, które – jak przekonuje jack Wolfskin – nosić będziesz zdecydowanie dłużej!

Kurtka 3w1

Czy możliwe jest, aby zamiast trzech kurtek wystarczyła Ci jedna? Okazuje się, że tak, czego model Ropi 3IN1 Jacket jest najlepszym dowodem! Kurtka zaprojektowana została z myślą o dzieciach, które każdą wolną chwilę spędzają na zewnątrz. Jej zadaniem jest zapewnienie najmłodszym komfortu i ciepła, a jednocześnie swobody ruchów, czyli nieskrępowanej zabawy. Kurtka 3w1 musi być również wiatro- i wodoszczelna oraz nienasiąkliwa.

kurtka jack wolfskin ropi 3-in-1-jacket
Czy możliwe jest, aby zamiast trzech kurtek wystarczyła Ci jedna? Okazuje się, że tak | fot.: Materiał partnera zewnętrznego

Eko-polar

A gdyby zamiast tradycyjnej kurtki wybrać polar? My jesteśmy na tak! Marka Jack Wolfskin również, czego dostępne w jej ofercie polary są najlepszym wyborem. Doskonale sprawdzą się w czasie sportowych aktywności oraz podczas zimowych spacerów. W dowolnym momencie polar podpiąć można pod kurtkę zewnętrzną – dzięki temu jeszcze lepiej kurtka ta zabezpieczać będzie przed deszczem i chłodem. Co wyróżnia polary eko – Jack Wolfskin? Przede wszystkim materiał, z którego zostały wykonane. Mowa o wyjątkowo ciepłym, wytrzymałym polarze, który w 100% powstał z materiału pochodzącego z recyklingu. Dodatkowo, polary marki Jack Wolfskin wyposażone są w praktyczne kieszenie. Ich minimalistyczny, klasyczny wygląd sprawia, że produkty te doskonale sprawdzają się w różnych casualowych, miejskich stylizacjach.

kurtki od jack wolfskin
A gdyby zamiast tradycyjnej kurtki wybrać polar? My jesteśmy na tak! | fot.: Materiał partnera zewnętrznego

Sportowa kurtka przeciwdeszczowa

W kolekcji Jack Wolfskin na jesień nie mogło zabraknąć sportowej kurtki przeciwdeszczowej. Grivala, bo o tym modelu mowa, to kurtka, w której nie zaskoczy Cię żadna ulewa! Jest przyjemna w dotyku, komfortowa w noszeniu i doskonale sprawdzi się nawet podczas intensywnych biegów oraz szaleństw. Inspiracją dla stworzenia kurtki Grivala była Hannah Steingässer, która wraz z bliskimi, podąża śladami zmian klimatu. I w tym wypadku marka postawiła na ekologię – ta kurtka również wykonana została z materiału pochodzącego z recyklingu.

kurtki miejskie jack wolfskin
Kurtki miejskie sprawdzają się w różnych casualowych, miejskich stylizacjach | fot.: Materiał partnera zewnętrznego

Kurtka narciarska

Chcesz zapisać się na kurs narciarski tegorocznej zimy? Z kurtką narciarską Jack Wolfskin możesz planować go bez obaw! Marka, z myślą o sportowych amatorach, przygotowała bowiem wyjątkową, kurtkę na narty. Tkanina, z której została wykonana, zapewnia optymalną ochronę przed deszczem, zimnym wiatrem oraz śniegiem. Jest elastyczna i nie krępuje ruchów, co w czasie uprawiania sportu ma szczególne znaczenie. By pod kurtkę nie dostał się śnieg, wyposażona została w specjalne ściągacze przy rękawach oraz w fartuch śnieżny. Nie zabrakło w niej również praktycznych kieszonek.

zestaw zimowy jack wolfskin
Chcesz zapisać się na kurs narciarski tegorocznej zimy? Z kurtką narciarską Jack Wolfskin możesz planować go bez obaw! | fot.: materiał partnera zewnętrznego

Kurtka outdoorowa

Na koniec model, którego w zestawieniu nie mogło zabraknąć – kurtka outdoorowa, dedykowana wszystkim miłośnikom zimowego szaleństwa: jazdy na sankach, spacerów i wędrówek po zaśnieżonym terenie. Podobnie jak inne modele, również kurtka outdoorowa wykonana została z materiałów z recyklingu. Jest lekka, wiatroszczelna i nie nasiąka wodą. Na uwagę zasługuje również jej doskonałe wypełnienie, które zapewnia komfort nawet w chłodne, zimowe dni.

kurtka outdoorowa
Podobnie jak inne modele, również kurtka outdoorowa wykonana została z materiałów z recyklingu | fot.: materiał partnera zewnętrznego

Gdzie szukać wysokiej jakości, trwałych kurtek marki Jack Wolfskin? Przede wszystkim w dobrych sklepach turystycznych, takich jak e-horyzont.pl. Czy inwestycja się opłaci? Nie mamy co do tego najmniejszych wątpliwości! Zakup z pewnością okaże się trafiony, a Ty zyskasz kurtkę nie na jeden sezon, ale na długie lata.


Materiał partnera zewnętrznego