Strona główna Lifestyle Moda Modnie i designersko nawet na desce

Modnie i designersko nawet na desce

65
0
Nike Skateboarding z charakterystycznym logotypem świetnie wpisał całą kolekcję w potrzeby skaterów | fot.:Materiał partnera zewnętrznego

Trendy casualowe są dość mocno związane z tym, co dzieje się w sporcie oraz z tak zwanym street lookiem. Dzięki temu dość mocno przenikają się wszystkie stylizacje i w praktyce okazuje się, że ciekawe kreacje można stworzyć, łącząc na przykład lekkie sukienki oraz sportowe buty czy też wyjściowy garnitur i modny plecak. Pewien uniwersalizm sprawia, że niektóre rzeczy jak na przykład te z kolekcji Nike SB na stałe wchodzą do kanonu popkultury i stają się elementem obowiązkowym w szafie dzieci, nastolatków i dorosłych.

Moda na deskorolkę

Miłośnicy deski tworzą swojego rodzaju subkulturę i to właśnie im
zadedykowała swoją specjalną kolekcję obuwia, ubrań czy też dodatków. To właśnie stoi za tym, że bardzo szybko zostały ikoną mody uwielbianą szczególnie przez nastolatków. Odpowiedni strój do jazdy na desce stał się przedmiotem pożądania nawet tych, którzy nie są aktywni. A doskonałe kroje i obuwie Nike SB dedykowane są do uprawiania nawet najbardziej wymyślnych akrobacji. Sportowe kolekcje są przede wszystkim dostosowane do warunków niemalże ekstremalnych. Kluczem jest nie tyle doskonały wygląd, ale taka konstrukcja butów Nike SB, by zapewniała ona bezpieczeństwo stopie i minimalizowała ryzyko przykrych kontuzji.

Co wyróżnia buty Nike SB?

Charakterystyczne Nike SB są przede wszystkim masywne i solidne. Dzięki temu zabezpieczają stopę i chronią przed urazami w czasie uprawiania różnych aktywności. Buty Nike SB wyróżniają się również grubą podeszwą, co jest podstawowym elementem w szukaniu odpowiednich modeli do jazdy na desce. Poza tym marka bardzo wysoko postawiła poprzeczkę nie tylko ciekawym i modnym designem, ale również wysoką jakością wykonania i szczególną troską o zapewnienie stabilności stopie nawet podczas bardzo ekstremalnej jazdy.

Nike Skateboarding z charakterystycznym logotypem świetnie wpisał całą kolekcję w potrzeby skaterów. To sprawia, że technicznie i wizualnie udało się marce stworzyć rewelacyjne serie, które stały się na tyle modne, że nie tylko deskarze marzą o tym, by się w nich pokazywać. Miłośnicy Nike SB podkreślają, że przewaga tych butów nad innymi propozycjami wynika przede wszystkim z ich doskonałej amortyzacji i świetnej przyczepności, którą zawdzięczają charakterystycznemu bieżnikowi w jodełkę. Dodatkowo otrzymujemy klasyczne lecz również spontaniczne obuwie o charakterystycznej biało-czarnej kolorystyce. Dzięki temu Nike SB pasują do wszystkiego i doskonale wyglądają. Poza tym to ten rodzaj obuwia, który zapewnia elastyczność i w czasie treningu i na co dzień.


Materiał partnera zewnętrznego