Strona główna Lifestyle Moda Czapki zimowe damskie – stylowy i praktyczny dodatek na zimę

Czapki zimowe damskie – stylowy i praktyczny dodatek na zimę

181
0
Zimowy krajobraz
Aby czapka zimowa zapewniała ciepło nawet w najmroźniejsze dni w roku, powinna być podszyta polarem. | fot.: materiał partnera zewnętrznego

Spacer po ośnieżonym parku? Podróż do pracy lub na uczelnię w zimowy poranek? W każdym z tych przypadków przyda się ciepła czapka. Oferta producentów jest na tyle szeroka, że bez trudu znajdziesz czapkę, w której będziesz dobrze się czuć i prezentować.

Najmodniejsze czapki zimowe damskie – przegląd ofert

Jakie czapki zimowe damskie są najmodniejsze w sezonie 2018/2019? Producenci, np. firma Jakob!, proponują następujące modele:

  • czapki z pomponem

Czapki damskie zimowe z puszystym pomponem to ponadczasowa klasyka. Są one zarówno ciepłe, jak i eleganckie – doskonale pasują zarówno do kurtki, jak i płaszcza. Polski producent – firma Jakob! – proponuje zarówno czapki z jednym, jak i dwoma pomponami. W ofercie dostępne są nakrycia głowy wykonane z różnych materiałów, dzięki czemu można wybierać wśród propozycji na chłodne i mroźne dni;

  • czapki beanie

W sezonie 2018/2019 najmodniejsze czapki beanie to te, na których znajdują się nadruki, np. w postaci napisów. Jeżeli stawiasz jednak na klasykę lub chcesz zakupić czapki damskie zimowe, które będziesz mogła nosić z płaszczem, zdecyduj się na gładką czapkę beanie – bez napisów i innych ozdób. Czapka typu beanie jest nie tylko modne, ale również praktyczna – nie zniekształca fryzury, co dla wielu kobiet ma ogromne znaczenie;

  • czapki beanie z pomponem

Czapki beanie cieszą się dużą popularnością zarówno wśród kobiet, jak i mężczyzn. Niektórzy producenci, jak Jakob!, proponują klientom również czapki zimowe damskie beanie z pomponem. To prawdziwy hit zimy 2018/2019. Zamiast dwóch czapek możesz zakupić jedną i tym samym zaoszczędzić sporo pieniędzy. Czapki beanie z pomponem są dostępne w wielu kolorach, a niektóre modele mają dodatkowe ozdoby w postaci choćby wzorów.

Czym kierować się przy wyborze czapki?

Jeżeli chcesz mieć w szafie czapki zimowe, po które będziesz chętnie sięgała w chłodne dni, pamiętaj, aby przy wyborze nie kierować się wyłącznie kolorem. Jest on istotny, ale nie najważniejszy. Również ważne są materiał, z którego czapka została uszyta (nie powinien on gryźć), jak i sposób wykończenia (Jakob! proponuje czapki ręcznie szyte).

Aby czapka zimowa zapewniała ciepło nawet w najmroźniejsze dni w roku, powinna być podszyta polarem. Najcieplejsze modele mają również wywinięcie. To dodatkowa ochrona uszu przed chłodem.


Materiał partnera zewnętrznego