Strona główna Lifestyle Moda Biżuteria Swarovski – jaka sprawdzi się na co dzień, a jaka na...

Biżuteria Swarovski – jaka sprawdzi się na co dzień, a jaka na ważne okazje?

222
0
Swarowski
Na umiar oraz harmonię warto postawić zarówno w codziennej stylizacji, jak i tej uroczystej. | fot.: material partnera zewnętrznego

Dobrze dobrana do codziennej stylizacji biżuteria swarovskiego, podkreśli naszą uroda i doda elegancji zwykłym stylizacjom. Z kolei ta na ważne okazje, doda uroku, klasy i stylu. Dowiedz się, jak wybrać idealną biżuterię dla siebie lub dla bliskiej osoby.

  1. Biżuteria Swarovski – ogólne zasady doboru dodatków

Bez względu na to, czy szukamy idealnej biżuterii dla siebie, czy na prezent dla bliskiej nam osoby, podczas jej selekcji warto kierować się kilkoma zasadami. Jeżeli wybieramy coś na co dzień do pracy, uczelni czy wyjście ze znajomymi, dobrze jest postawić na ponadczasową klasykę oraz minimalizm. Drobna i subtelna bransoletka swarovski, prosty naszyjnik czy delikatne kolczyki nie tylko podkreślą naszą urodę, czy dodadzą elegancji codziennym stylizacjom, ale będą również świadczyły o naszym profesjonalizmie, co jest szczególnie istotne w pracy. Tymczasem zbyt wiele ozdób lub ich masywność może stworzyć wrażenie kiczowatości. Dodatkowo, mogą one obijać się o biurko, przeszkadzając innym współpracownikom.

W codziennej stylizacji warto postawić na białe złoto lub srebro. W przypadku „eleganckich” wyjść, poza wspomnianymi surowcami, sprawdzi się też czyste złoto, wzbogacone kolorowymi diamentami swarovskiego. Kolczyki, bransoletki czy naszyjniki tego typu warto założyć podczas uroczystości weselnej, balu karnawałowego czy innej imprezy podobnej rangi. Dzięki nim, podkreślimy uroczysty charakter przyjęcia, a także dodamy kreacji nieco eleganckiego blichtru, dzięki czemu wyróżnimy się z tłumu.

  1. Zachowaj umiar i postaw na harmonię

Na umiar oraz harmonię warto postawić zarówno w codziennej stylizacji, jak i tej uroczystej. Pamiętajmy, że jeśli posiadamy jeden wyrazisty dodatek, to lepiej jest zrezygnować z innych lub wybrać te w subtelniejszym wydaniu. Ważna jest także kreacja do jakiej chcemy założyć biżuterię swarovskiego. Jeżeli jest prosta i skromna, możemy zdecydować się na bardziej okazałe dodatki. Z kolei w przypadku wykwintnej sukienki z licznymi falbanami i zdobieniami, lepiej postawić na jeden wyrazisty akcent, który wpisze się w majestat kreacji, a jednocześnie nie przeładuje nas ozdobami.

Minimalizm warto zachować także w liczbie sztuk zakładanej na siebie biżuterii swarovskiego. Sklep oferuje co prawda ogromny wybór przepięknych naszyjników, kolczyków i bransoletek, i często ciężko się zdecydować, którą z nich wybrać, jednak lepiej zachować umiar przy zakupach.

Ostatni ważny punkt to harmonia. Jeżeli mamy srebrne swarovskiego kolczyki, to nie założymy do nich złotej bransoletki, bowiem efekt jaki uzyskamy będzie chaotyczny i niechlujny. Wszystko powinno być tutaj spójne, zarówno w formie jak i kolorystyce.


Materiał partnera zewnętrznego