Strona główna Lifestyle Dom Zainwestuj w komfort i zdrowie

Zainwestuj w komfort i zdrowie

118
0
Szczęśliwa rodzina w pościeli
Sen to niezwykle istotna część naszego życia. | fot.: materiał partnera zewnętrznego

Sen to niezwykle istotna część naszego życia. Odpowiednio długi, spokojny i spędzony w komfortowych warunkach ma niebagatelne znaczenie dla naszego samopoczucia oraz zdrowia. Najważniejszym elementem, który wpływa na jego jakość, jest oczywiście łóżko. Jednak nie mniej istotna jest również pościel, w której śpimy.

Aby dobrze i zdrowo się wyspać, należy zadbać o kilka istotnych szczegółów, które pozwolą nam na komfortowy i zdrowy wypoczynek. Najważniejsze w tym kontekście jest oczywiście łóżko, na którym śpimy, jednak nie mniej istotna jest również pościel, którą się okrywamy. Odpowiedni materiał poszewki oraz dobrze dobrany typ kołdry i poduszki to gwarancja spokojnego i zdrowego snu. Pościel ma zatem niebagatelne znaczenie.

Polska jakość

Obecnie na rynku znajdziemy cały szereg różnorakich producentów i dystrybutorów pościeli, kołder, poduszek oraz wszelkich innych tekstyliów dedykowanych do sypialni. Szeroki wybór stwarza jednak spory problem, gdyż jakość oferowanych produktów bywa różna. Najlepiej w tym względzie zdać się na produkty sprawdzonego, polskiego producenta pościeli, jakim bez wątpienia jest firma Nyks z Wadowic, oferująca swoje produkty za pośrednictwem sklepu internetowego. W swojej ofercie producent posiada całe spektrum pościeli z kory, flanelowych, bawełnianych satynowych, pościeli dla dzieci, a także ponadto bogaty wybór prześcieradeł, poszewek, kołder, poduszek, ręczników i ochraniaczy na materac.

Doświadczenie i profesjonalny sprzęt dla domu i salonu….

Firma Nyks z Wadowic jest przedsiębiorstwem od lat funkcjonującym na rynku tekstylnym. Specjalizuje się głównie w produkcji kompletów pościelowych, odznaczających się wysoką jakością. Firma wykorzystuje w procesie produkcyjnym tkaniny pochodzące wyłącznie od polskich producentów. Nyks dysponuje profesjonalnym i specjalistycznym parkiem maszyn szwalniczych, dysponując również rzadko spotykanym stołem krojczym i lagownicą Ocean z pełną automatyką. Tego typu urządzenia pozwalają na bardzo precyzyjne kroje tkanin, niezależnie od docelowego wymiaru pościeli, kołdry czy poduszki.

Firma Nyks oferuje kompleksowe rozwiązania i produkty tekstylne dla domu, ale również dla przedsiębiorców prowadzących profesjonalne salony kosmetyczno – fryzjerskie. W ofercie producenta znajdują się m.in. pokrowce na fotele kosmetyczne (w tym nieprzemakalne), które pozwolą zadbać o komfort i higienę klientów. Ponadto firma oferuje pokrowce na stoły do masażu, a także różnego rodzaju opaski na włosy używane w trakcie zabiegów pielęgnacyjnych na twarz.


Materiał partnera zewnętrznego