Strona główna Lifestyle Dom Umywalki Roca – ceramika kochana przez Klientów – wysoka jakość, dobra cena,...

Umywalki Roca – ceramika kochana przez Klientów – wysoka jakość, dobra cena, piękny design

265
0
Umywalka Roca
Stonowane kształty oraz czystość linii nowoczesnych umywalek Roca mogą być świetnym sposobem na pokazanie osobowości i charakteru aranżacji łazienki. | fot.: materiał partnera zewnętrznego

W Polsce marka Roca rozpoczęła swoją działalność w 1997 roku. Dziś w szerokiej ofercie producenta znajdziemy kompletny sprzęt łazienkowy: ceramikę i meble łazienkowe, stelaże podtynkowe, armaturę, wanny, kabiny prysznicowe, urządzenia do hydromasażu i akcesoria. Stale opracowywane, nowe wysokiej jakości produkty to rozwiązania w różnych stylach, od uniwersalnych po nowoczesne i minimalistyczne. Nowoczesne fabryki Roca w Gliwicach oraz Gryficach są wyposażone w wysokiej jakości park maszynowy i nowoczesną technologię – tutaj powstają umywalki, a także inne urządzenia łazienkowe zarówno na potrzeby rynku polskiego, jak i rynków międzynarodowych.

Stonowane kształty oraz czystość linii nowoczesnych umywalek Roca mogą być świetnym sposobem na pokazanie osobowości i charakteru aranżacji łazienki. Minimalizm to trend, który jest odpowiedzią na wysokie tempo życia. Wbrew pozorom jest to jeden z najbardziej złożonych stylów w dziedzinie aranżacji wnętrz, w dużej mierze oparty na ekstremalnej prostocie. Każda krzywa i każdy profil jest ważny. Projektanci Roca wykorzystali ten styl w dwóch kolekcjach łączących spokój i wyrazisty charakter. Serie Inspira i Gap stanowią dwie zupełnie różne wizje na temat prostoty kształtów, które pozwalają tworzyć zindywidualizowane aranżacje wnętrz.

Inspira jest kolekcją produktów dostępnych w trzech wersjach: Round, Soft i Square. Minimalistyczne linie umywalek z tych kolekcji łatwo dostosowują się do różnych rozwiązań i stylów łazienki. Seria Inspira zawiera delikatne, wyjątkowo cienkie i lekkie misy umywalkowe wykonane z materiału ceramicznego Fineceramic®, który jest o 40% lżejszy i o 30% trwalszy niż tradycyjna ceramika. Obok kolekcji Inspira na uwagę zasługuje seria Gap, która charakteryzuje się podobnym przywiązaniem do minimalistycznych linii, ale zupełnie innym charakterem. To połączenie szlachetnej prostoty i zaawansowanej technologii.

Zobacz pełną ofertę umywalek Roca >

Zupełnie inaczej prezentuje się kolekcja Carmen w stylu retro. Klasyczne linie nadają charakter całej kolekcji: od ceramiki do mebli, od kranów łazienkowych po akcesoria, w których każdy szczegół jest przemyślany. Precyzyjnie zaprojektowane, wyrafinowane prostokątne kształty odtwarzane są w umywalkach ściennych i nablatowych, a także w podstawach muszli klozetowych i bidetów. Wszystkie elementy kolekcji Carmen wykonane są z ekskluzywnej i wysokiej jakości ceramiki Roca, zapewniającej wysoką trwałość, odporność oraz blask i biel.

Pokrywy toalet i bidetów zostały wykonane z Supralitu®, nowego materiału antybakteryjnego, który jest nie tylko bardziej odporny na chemikalia i odbarwienia, ale także cztery razy mniej porowaty, a przez to bardziej higieniczny od standardowych wykończeń. Seria Carmen stanowi idealne połączenie stylu dawnych lat z współczesnymi innowacjami. W kolekcji Carmen nie ma miejsca na zbiegi okoliczności. Oprócz charakterystycznych krawędzi vintage w ceramice, kolekcja zawiera także elementy z dawnych epok. Doskonałym dopełnieniem jest szeroka gama akcesoriów, wykonanych z części porcelanowych połączonych z chromem. To one nadają łazience ostateczny „szlif”.


Materiał partnera zewnętrznego