Łazienka to jedno z najważniejszych pomieszczeń w domu. Musi służyć wszystkim domownikom, być funkcjonalna oraz łatwa w utrzymaniu czystości. W dzisiejszych czasach wybór kafelek, dodatków i akcesoriów łazienkowych jest ogromy. Sprawdź nasze pomysły i inspiracje!

Romantyczna łazienka w stylu vintage sprawi, że pomieszczenie stanie się wyjątkowo przytulne. Chcąc cieszyć się wnętrzem z duszą z minionych epok należy polubić polowanie na stare (lub stylizowane na stare) przedmioty. Nie muszą to być drogie antyki – wystarczy, że będą miały odpowiedni design, albo będą wykonane w ciekawy sposób. Pamiętajmy, że styl vintage to nie bezpośrednia kalka przeszłości, ale bardziej kreatywna wariacja na jej temat.

Źródło: https://favi.pl/produkty/p/7-bateria-lazienkowa-blackened?v=171898

Źródło: https://favi.pl/produkty/p/wieszak-scienny-krany-3-haczyki-vintage?v=726817

Łazienka w stylu minimalistycznym lub skandynawskim to strzal w dziesiątkę dla wszystkich fanów otwartych przestrzeni i stonowanych barw. Biele, beże, szarości i grafit stanowią idealną bazę pod każdą stylizację, a jej klasyczna elegancja nigdy się nie znudzi!

Jeśli nie chcesz zamykać się na jeden, konkretny styl – postaw na eklektyczną łazienkę w ulubionym kolorze. Producenci akcesoriów łazienkowych, kafelek i dodatków proponują wyposażenie w praktycznie każdej barwie.

Łazienka w kolorze niebieskim to jedno z najpopularniejszych rozwiązań.

Jeśli kafelki i armatura w Twojej łazience są w bieli i beżach możesz śmaiło ożywić pomieszczenie dodatkami w wyraźnych kolorach. Świetnie sprawdzi się tutaj np. kolor czerwony.

Która z naszych propozycji podoba Wam się najbardziej? Niezależnie od tego, jaki styl lubicie – wszystko, co jest Wam potrzebne do stworzenia łazienki ze swoich marzeń znajdziecie na nowej wyszukiwarce mebli i dekoracji www.favi.pl.


Materiał partnera zewnętrznego