Kominek może być atrakcyjnym dodatkiem do każdego pomieszczenia, domu lub biura. Jednak nie każdy z nas dysponuje metrażem wystarczającym do postawienia tradycyjnego kominka. Czy to oznacza, że musimy zrezygnować z marzeń o romantycznych wieczorach spędzanych z ukochaną osobą przed płomieniami? Nic tych rzeczy. Istnieją przecież kominki narożne, które zajmują niewiele miejsca, a dają równie spektakularny efekt.

Kominek narożny, nowa możliwość aranżacji!

Chyba każdemu z nas marzyło się w którymś momencie zamontowanie w mieszkaniu kominka. Tradycyjny model ustawiany jest zwykle na środku ściany, co może poważnie ograniczyć możliwość praktycznego umeblowania pokoju. Inna opcją jest zamontowanie kominka narożnego, który wbudowywany jest zazwyczaj na granicy pomieszczeń. Takie rozwiązanie nie tylko oszczędzi miejsce, ale też pozwala na podziwianie ognia z kilku stron.

Kominek narożny może także być zaczątkiem i inspiracją strefy relaksu w salonie, gdzie można wieczorami przesiadywać czytając książki, słuchając muzyki lub wciągnąć się w rozmowę z domownikami. Wystarczy kilka foteli i ciepły dywan, by stało się bardzo przytulnie.

Ogień w kuchni? Czemu nie?

Nic dziwnego więc, że kominki narożne szybko zyskują na popularności. Dzięki niewielkim rozmiarom i rozmaitością estetycznych stylów, kominek narożny pasuje w zasadzie do każdego, nawet najmniejszego pomieszczenia. Jego zaletą jest także to, że można go umieszczać na granicy różnych przestrzeni. Wówczas ogrzewa nie tylko salon, ale też kuchnię, jadalnię, a nawet przedpokój.

Ciepło dla Twojego biznesu

Kominek narożny może być także świetnym akcentem w siedzibie Twojej firmy. Niezależnie od tego, czy prowadzisz biuro rachunkowe, punkt sprzedaży czy gabinet dentystyczny, kominek może stworzyć przyjazną atmosferę dla Twoich klientów i pozwoli im się zrelaksować, a Tobie – w praktyczny i wygodny sposób zagospodarować przestrzeń, nadając jej przy tym walory estetyczne.

Więcej pomysłów znajdziesz tutaj: https://kratki.com/pl/aranzacja-pokoju-z-kominkiem-naroznym/


Materiał partnera zewnętrznego